Skip to content

درباره ما

درباره ما

داستان ما

ما به عنوان مشاور مدیریت راهبردی منابع انسانی به مدیران بنگاه‌های کوچک و متوسط، همسران و نامزدها و نخبگان و سرنوشت سازان مشاوره می دهیم. ما روش‌ها و ابزاری چون نقشه راهبرد شخصی، مستشاری مدیران، تفکر راهبردی و مهارت‌های ارتباطی و ارزش آفرین را به مشتریانمان می‌دهیم که بتوانند چشم اندازهای خود را در استان‌های شمال غربی و مرکز کشور تحقق دهند.

رشته های روانشناسی، مدیریت، مشاوره و همچنین دانش و تجربه‌ای که از طراحی استراتژی و مدیریت منابع انسانی و مشاوره برای 475 نفر و 31 سازمان و شرکت داشتیم، فن‌آوری ترکیبی و کاربردی تهیه نقشه راهبرد شخصی و ایجاد تفکر و شخصیت راهبردی در مشتریانمان را ایجاد کرده و ویژگی ممتاز ما را که مدل خلاقانه بومی برای توسعه منابع انسانی بوده را شکل داده است.

 

یادگیری مستمر و رصد تغییرات اجتماعی راهبرد ما برای رشد مستمر و درک مسائل مشتریان و حل آنهاست. و این به واسطه آن است که ما معتقدیم تمام افراد، شرایط شان به نحوی است که بتوانند زندگی مناسبی داشته باشند که با شناسایی دارایی‌ها و کشف شایستگی‌ها انجام می شود.

ضمن اینکه خود را موظف می‌دانیم تغییرات اجتماعی، فن‌آوری و فرهنگی را رصد کرده و روش مناسب هضم و جذب آن را پیدا نماییم و این کار را با همکارانی که به رشد مستمر پرداخته و با به روز کردن اطلاعات، خدمات بهینه‌ای ارائه می‌نمایند، انجام می دهیم.

ادامه مطلب
confident-business-team-with-leader_1098-3228
چرا ما را انتخاب کنید؟

راه‌های رسیدن به هدف

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی موردصنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه ومجله در ستون

۲۵ سال سابقه مشاوره
در حوزه مدیریت کسب و کار

تیم کارشناس

با مشاوران ما آشنا شوید

مشاوران ما

رضا رضاپور

مشاور خانواده
مشاوران ما

رضا رضاپور

مشاور خانواده
مشاوران ما

رضا رضاپور

مشاور خانواده
مشاوران ما

رضا رضاپور

مشاور خانواده