Skip to content
خدمات شخصی

راهبرد شخصی

مراحل کار

نقشه راهبرد شخصی

“حالا باید چکار کنم؟” این سوالی است که بعد از تست و تحلیل شخصیت از ما می ­پرسند. می­خواهید آزمون و خطایی پیش بروید می­توانید چند کار دم­ دستی انجام دهید، اما همین کارها شخصیت را پیچیده و سلامت آن را دچار خطر می­کند چون شما باید بدانید استعداد­هایتان در چه زمینه هایی رشد کرده، به چه مواردی علاقه دارید، منابع شما چیست و اساساً چه فرصت­هایی دارید. با توجه به اینکه عمر کوتاه و مسیر دراز است نمی­توان برای هر تجربه­ای وقت زیادی صرف کرد و با نقشه باید پیش رفت.

برنامه راهبرد شخص نقشه تحلیل شخصیت را با بخش­های استعداد، علایق، منابع و فرصت­ها تکمیل می­کند، اکنون می­توانید به یک موضوع مهم برسید: محور موفقیت!

محور موفقیت یعنی کار یا موقعیتی که در آن بهتر از تمام کارها یا موقعیت­ها می توانید موفق شوید. آن کار یا موقعیت با استعدادهای شما هم خوانی دارد مورد علاقه شماست و منابعی که دارید به درد آن می­خورد، ضمن اینکه فرصت­های مناسبی هم در آن زمینه وجود دارد.

پیدا کردن انرژی باعث می شود انرژی بالایی برای پیشرفت پیدا کنید. به این ترتیب می توانید چشم اندازتان را مشخص کرده و روش رسیدن به آن را با کمک مشاور طراحی نمایید که نقشه کامل به شکل زیر خواهد بود.

هزینه خدمات

هزینه هر ساعت مشاوره پایه در مؤسسه سایه‌فر

125٫000 تومان

هر ساعت شامل 45 دقیقه مشاوره بوده و 15 دقیقه استراحت می‌باشد.